Sahtecilik ve Korsanla Mücadele Global Kongresi

24-26 Nisan 2013 Sahtecilik ve Korsanla Mücadele Global Kongresi

Sahtecilik ve korsan ürünlerin yasadışı ticaretinin önlenmesinde giderek artan sorunların tartışılması ve politika önerileri üretilmesi amacıyla düzenlenen “Sahtecilik ve Korsanla Mücadele Forumu Küresel Kongresi”nin yedinci toplantısı bu yıl 24-26 Nisan 2013 tarihlerinde İstanbul’da Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde düzenlenecektir.

Söz konusu Kongre, her yıl Uluslararası Markalar Derneği (INTA) ve Milletlerarası Ticaret Odası/Sahtecilik ve Korsanlığın Durdurulması için İş Dünyası Eylemi’nin (ICC/BASCAP ) desteği ile Dünya Gümrük Örgütü (DGÖ), Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü (WIPO) ve INTERPOL işbirliğinde düzenlemektedir. Toplantı geçtiğimiz yıllarda Brüksel, Lyon, Cenevre, Mexico City ve Paris’te düzenlenmiştir.

Bu yılki toplantı ülkemizde Başbakanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın ev sahipliğinde düzenlenecek olup, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği etkinliğin özel sektör ortağıdır.

Kongre, sahtecilik ve korsanla mücadele etmek üzere işbirliğinin sağlanması, toplumsal bilincin artırılması ve sürdürülebilir çözümlerin geliştirilebilmesi için eşsiz bir uluslararası platformdur.

Kongreye paralel olarak gerçekleştirilecek olan Sergi, satıcılara ve hizmet sağlayıcılara, katılımcılarla doğrudan bağlantı kurarak önemli bir pazarlama olanağı sunmaktadır. Taklit ve korsanla mücadelede yenilikçi çözümler sunma, önde gelen uzmanlarla tartışma ve diğer profesyonellerle tecrübe paylaşma fırsatı sunmayı amaçlayan Kongre’ye, dileyen özel sektör firmaları, hukuk büroları ve ilgili dernekler ile meslek birlikleri de sponsor olabilmektedir. Kongre sponsorluk bilgileri ve sergi açma koşulları ekte sunulmaktadır. Sergi açmak isteyenlerin ICC Türkiye ile temas etmesi gerekmektedir.

Kongreye katılacak Türk katılımcılar için Birliğimizce özel bir fiyat planlaması yapılmış olup, kayıt ücreti 950,- Euro yerine, 500,- Euro olarak tespit edilmiştir. Bu fiyattan faydalanabilmek için katılımcıların, on-line kayıt esnasında, kayıt kodu olarak 4500’ü ilgili kısma yazmaları gerekmektedir.

Kongre ile ilgili bilgilere ulaşılacak http://www.ccapcongress.net internet adresinden kayıt yaptırabilmek de mümkündür.

Etkinlik programı için lütfen buraya tıklayınız.
Sponsorluk bilgi notu için lütfen buraya tıklayınız.

Kaynak: http://icc.tobb.org.tr/duyurular.php

2017-07-15T20:59:29+03:00 Kategori: Haberler|